من، نجمه عشقی ، لایف کوچ حرفه ای هستم. شاخه های دقیقتری از کوچینگ که در آنها فعالیت می کنم: کوچینگ معنوی (معناگرا)، کوچینگ رابطه و کوچینگ خو دعشق ورزی است. علاوه بر این مربی ریکی Reiki هستم. تجریبات پرباری در زمینه ی موسیقی، نویسندگی، ترجمه و روانشناسی دارم و به کمک کردن به انسانهای دیگر عشق می ورزم.

چهار سال است که در کنار بهترین مربی های ریکی ایران، ریکی اوسویی را یاد گرفته و به صورت حرفه ای کار کرده ام. در کنار ریکی اوسویی که در سیستم لایت ورکر، به عنوان پایه در نظر گرفته می شود، سیستم های دیگری را هم کار کرده ام و تجربیات خوبی در زمینه شفای خود و دیگران دارم. خوشبختانه سعادت این را داشتم که علاوه بر استفاده از محضر اساتید ایرانی انرژی درمانی، با دو استاد دیگر از کشور استرالیا و امریکا کار کنم و مدرک معتبر در زمینه ریکی اوسویی و کارونا ریکی (کاروناکی) دریافت کنم.

مستری ریکی ریکی مستر مربی ریکی ریکی اوسویی نجمه عشقی ریکی اسویی

مستر ریکی مستر کاروناکی مستر کاروناریکی مربی ریکی نجمه عشقی

در حال حاضر علاوه بر مربیگری ریکی، به کوچینگ نیز مشغولم. مدرک سطح یک کوچینگ را از آکادمی فارسی زبانان FCA گرفته ام و در حال پایان دادن به سطح دوی کوچینگ در آکادمی بین المللی Coacharya هستم. ریکی از چندین ابزار در کوچینگ استفاده می کنم که یکی از آنها ریکی است اما مراجعینی خارج از جلسات کوچینگ به من مراجعه می کنند تا به آنها ریکی تدریس کنم. دیگر ابزار من در کوچینگ، تکنیک ضربه درمانی، Tapping یا EFT است. در این زمینه از چند مدرس ایرانی و خارجی هم آموخته ام. آشنایی قابل توجهی با انواع ابزارهایی که بیشتر در حیطه روانشناسی شناخته شده هستند دارم. مثلا MBTI و خوشبختانه توانسته ام در چندین کارگاه MBTI شرکت کنم و استپ دوم آن را نیز برگزار کنم و برای کوچها هم، این دوره را برگزار کنم. علاقه های دیگر من در حیطه روانشناسی، روانشناسی تحلیلی یونگ است که در همین وبسایت مقالاتی عملی در این باره نوشته ام. همچنین تجربیاتی هم در طرحواره درمانی و درمان هیجان مدار دارم که کمک به تسهیل و تسریع جلسات کوچینگ می کند.

 

نجمه عشقی Najme Eshghi
نویسنده، مترجم، کوچ حرفه ای، مدرس ریکی

نجمه عشقی Najme Eshghi
پیج اینستاگرام:
@najme.eshghi.coach
@reiki.najme.eshghi